با توجه به اینکه فروش یک کالا ابتدای آشنایی ما با مشتری بوده و تداوم همکاری و آشنایی ما مسلما با کیفیت خدمات پس از فروش ارتباط مستقیم دارد، سعی خواهیم کرد تا در حد توان خود بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان‌مان ارائه دهیم.

لطفا جهت استفاده از "خدمات پس از فروش" تتیس مارکت به موارد زیر توجه کنید.

 

1. تتیس مارکت برای مشتریان خود به مدت 8 روز مهلت تست در نظر گرفته است (برای محصولات بدون گارانتی) و چنان چه در این مدت در کالای خریداری شده اشکال و نقص فنی مشاهده شود خریدار می‌تواند از طریق فرم تماس با ما یا تماس تلفنی مشکل خود را با فروشگاه در میان گذاشته و اقدامات لازم توسط فروشگاه جهت بازگردانی، جایگزینی و یا بازپرداخت وجه سفارش انجام خواهد گرفت.

- برای مشاهده مدت زمان و شرکت گارانتی کننده محصولات به بخش "مشخصات فنی" در توضیحات هر محصول مراجعه کنید.

- در مورد اجناسی که دارای گارانتی هستند محصولات به شرکت گارانتی کننده ارجاع می‌شوند.

- جهت بازگرداندن کالا باید دستگاه و متعلقات آن کامل بوده و در حالت اولیه قرار داشته باشند.

 

2. در صورتی که از خرید خود منصرف شده‌اید لطفا به نکات زیر توجه فرمایید.

- لطفا در اسرع وقت با فروشگاه تماس گرفته و اعلام انصراف خود را اعلام کرده تا در صورتی که کالا ارسال نشده باشد از ارسال خودداری شود و هزینه سفارش به حساب شما عودت داده شود.

- در صورتی که کالا ارسال شده باشد و شما از خرید خود منصرف شده باشید؛ به هیچ عنوان بسته بندی محصول را باز نکرده و با فروشگاه تماس گرفته و اعلام انصراف نمایید تا راهنمایی لازم جهت برگشت محصول خریداری شده به شما داده شود. شایان ذکر است در این مورد هزینه برگشت سفارش به عهده خریدار است.

 

3. مرسوله دریافتی شما با سفارش‌تان مطابقت نداشته و یا ناقص به دست‌تان رسیده است

- در صورتی که کالایی اشتباها به دست شما رسیده لطفا از فرم تماس با ما و یا تلفن‌های فروشگاه جهت تماس با تتیس مارکت استفاده کرده و مشکل خود را اعلام بفرمایید تا جهت ارسال مجدد کالای سفارش داده شده و برگشت کالایی که اشتباه به دست شما رسیده است اقدام شود.

- در صورتی که محصولات خریداری شما ناقص به دست‌تان رسیده است، لطفا از فرم تماس با ما با فروشگاه تماس حاصل فرمایید تا اقدامات لازم جهت رفع نقص محصولات ارسالی صورت گیرد.

- حتی الامکان در صورتی که کالا اشتباه به دست شما رسیده است از باز کردن بسته بندی آن خودداری فرمایید.

- هزینه‌های پستی در موارد فوق بر عهده تتیس مارکت می‌باشد.

 

4. کالای خریداری شما دچار نقص و اشکال فنی شده و نیاز به خدمات گارانتی آن دارید.

- در صورتی که نیاز به استفاده از خدمات گارانتی محصولات دارید از فرم تماس با ما موضوع خود را مطرح کرده تا راهنمایی‌های لازم برای شما ارسال شود.

- آدرس شرکت‌های گارانتی کننده محصولات برای شما ارسال خواهد شد و شما می‌توانید کالای خود را جهت رفع اشکال و یا تعویض به مراکز خدمات پس از فروش محصولات ارسال نمایید و یا در صورت لزوم می‌توانید محصول خود را به آدرس تتیس مارکت فرستاده تا ما جهت رفع مشکل شما از طریق شرکت‌های گارانتی کننده اقدام کنیم.

- لطفا جهت استفاده از گارانتی محصولاتی نظیر مموری کارت، فلش مموری، هارد اکسترنال و ... بسته بندی محصولات را که دارای هولوگرام گارانتی است نزد خود نگه دارید، در غیر این صورت گارانتی محصول شما از اعتبار ساقط خواهد شد.

 

لازم به ذکر است برای پشتیبانی می‌توانید با شماره واتس اپ و تلگرام فروشگاه 09337998575 نیز تماس حاصل فرمایید.

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست