فروشگاه اینترنتی تتیس مارکت در نیمه دوم سال 1387 راه اندازی شد به طور کلی روی لوازم جانبی دیجیتال و لوازم کاربردی زندگی متمرکز است. تتیس مارکت با توجه به گستردگی لوازم جانبی حوزه دیجیتال و لوازم کاربردی و اکسسوری زندگی سعی بر آن دارد تا بخشی از بهترین لوازم موجود در بازار را برای فروش عرضه کرده و از سردرگمی کاربران، در انتخاب از بین تنوع زیاد وسایل، بکاهد. در تتیس مارکت همیشه سعی بر این است که در مورد تک تک محصولات اطلاعات دقیق و کاربردی به صورت ساده و روان درج شود تا به راحتی کاربران با کارکرد و ویژگی آنها آشنا شوند. در مورد پاسخ گویی به سوالات کاربران عزیز نیز همین رویه سرلوحه کار این فروشگاه قرار دارد.

تتیس مارکت در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده و هم چنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد.

برای مشاهده مجوزهای تجاری تتیس مارکت روی عبارت روبه رو کلیک کنید. چطور اعتماد کنیم؟

 

تتیس چیست؟

تتیس نام دریای عظیم و باستانی است که قسمت بزرگی از کره زمین را تشکیل می‌داده و فلات ایران هم تقریبا جزو همین دریا بوده است و دریای کاسپین (خزر) و خلیج فارس را برخی بازمانده دریای عظیم تتیس می‌دانند.

شهر طبس نیز که دفتر "تتیس مارکت" در آنجا واقع است جزو همین دریا محسوب می‌شده و عده‌ای وجود این دریا را در نام‌گذاری این منطقه به نام تبس (طبس) بی‌تاثیر نمی‌دانند.