فروشگاه اینترنتی تتیس مارکت در نیمه دوم سال 1387 راه اندازی شد و در ابتدا روی لوازم جانبی کامپیوتر و  لپ تاپ و کلا حوزه دیجیتال متمرکز بود. بعد از حدود دو سال بخشی از محصولات کاربردی مورد نیاز زندگی وارد فروشگاه شد که آن‌ها را به نحوی لوازم جانبی زندگی نامیدیم.

با توجه به گستردگی لوازم جانبی حوزه دیجیتال و لوازم کاربردی و اکسسوری زندگی تتیس مارکت سعی بر آن دارد تا بخشی از بهترین لوازم موجود در بازار را برای فروش عرضه کرده و از سردرگمی کاربران، در انتخاب از بین تنوع زیاد وسایل، بکاهد.

در فروشگاه اینترنتی تتیس مارکت همیشه سعی بر این است که در مورد تک تک محصولات اطلاعات دقیق و مورد نیاز به صورت ساده و روان درج شود تا به راحتی کاربران با کارکرد و ویژگی آنها آشنا شوند. در مورد پاسخ گویی به سوالات کاربران عزیز نیز همین رویه سرلوحه کار این فروشگاه قرار دارد.

تتیس مارکت در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده و هم چنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و پروانه کسب از اتاق اصناف کشور می‌باشد.

برای مشاهده مجوزهای تجاری تتیس مارکت روی لینک روبه رو کلیک کنید. چطور اعتماد کنیم؟

 

تتیس چیست؟

تتیس نام دریای عظیم و باستانی است که قسمت بزرگی از کره زمین را تشکیل می‌داده و فلات ایران هم تقریبا جزو همین دریا بوده است و دریای کاسپین (خزر) و خلیج فارس را برخی بازمانده دریای عظیم تتیس می‌دانند.

شهر طبس نیز که دفتر "تتیس مارکت" در آنجا واقع است جزو همین دریا محسوب می‌شده و عده‌ای وجود این دریا را در نام‌گذاری این منطقه به نام تبس (طبس) بی‌تاثیر نمی‌دانند.

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست