از کجا شلف بخرم؟ کانال شلف دیواری

0

شلف دیواری یکی از لوازم دکوری پرکاربرد در خانه است که علاوه بر زیبایی بخشی به محیط خانه، در نظم دادن به وسایل تزئینی و قرارگیری مناسب آن‌ها روی دیوار بسیار کاربردی است. در اینجا نحوه عضویت در کانال شلف دیواری تتیس مارکت برای خرید انواع شلف دیواری می‌پردازیم.

از کجا شلف بخرم؟

با توجه به تنوع بسیار زیاد و البته کیفیت‌های متفاوت موجود در بازار سوالی که بسیاری از افراد از دوستان خود می‌پرسند این است که از کجا شلف بخرم؟

در اکثر شهرها دکوری فروشی‌ها و فروشندگان لوازم خانگی ریز آشپزخانه انواع شلف‌ها را موجود دارند. در شهرهای بزرگتر معمولا فروشگاه‌هایی با تمرکز ویژه روی انواع شلف و وسایل دکوری نیز وجود دارد. اما اگر دسترسی به هیچ کدام از این‌ها ندارید، می‌توانید از تتیس مارکت شلف مورد نظر خود را خریداری کنید. شلف‌های موجود در فروشگاه ما از بهترین نوع ورق PVC موجود در بازار ساخته شده و به صورت دستی تمیزکاری و پولیش می‌شود تا محصول نهایی کیفیت بالایی داشته باشد.

شلف دیواری PVC

کانال شلف دیواری

اگر اهل گشت و گذار در کانال‌های تلگرامی و پیج‌های اینستاگرام برای شلف دیواری مد نظر خود هستید، می‌توانید کانال شلف دیواری تتیس مارکت را تلگرام و هم‌چنین پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای عضویت در کانال شلف دیواری مراحل زیر را دنبال کنید.

از کجا شلف بخرم

برای عضو شدن در کانال کافیست آی دی کانال را در تلگرام جستجو کنید. آی دی tetismarket

کانال شلف دیواری

هم‌چنین می‌توانید همین ID را در اینستاگرام جستجو کنید و به پیچ ما بپیوندید تا از جدیدترین محصولات و شلف‌های ما آگاه شوید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جواب معادله را وارد کنید (عدد انگلیسی) *-- بارگیری کد امنیتی --