از کجا شلف بخرم؟ کانال شلف دیواری

0

شلف دیواری یکی از لوازم دکوری پرکاربرد در خانه است که علاوه بر زیبایی بخشی به محیط خانه، در نظم دادن به وسایل تزئینی و قرارگیری مناسب آن‌ها روی دیوار بسیار کاربردی است. در اینجا نحوه عضویت در کانال شلف دیواری تتیس مارکت برای خرید انواع شلف دیواری می‌پردازیم.

از کجا شلف بخرم؟

با توجه به تنوع بسیار زیاد و البته کیفیت‌های متفاوت موجود در بازار سوالی که بسیاری از افراد از دوستان خود می‌پرسند این است که از کجا شلف بخرم؟

در اکثر شهرها دکوری فروشی‌ها و فروشندگان لوازم خانگی ریز آشپزخانه انواع شلف‌ها را موجود دارند. در شهرهای بزرگتر معمولا فروشگاه‌هایی با تمرکز ویژه روی انواع شلف و وسایل دکوری نیز وجود دارد. اما اگر دسترسی به هیچ کدام از این‌ها ندارید، می‌توانید از تتیس مارکت شلف مورد نظر خود را خریداری کنید. شلف‌های موجود در فروشگاه ما از بهترین نوع ورق PVC موجود در بازار ساخته شده و به صورت دستی تمیزکاری و پولیش می‌شود تا محصول نهایی کیفیت بالایی داشته باشد.

کانال شلف دیواری

اگر اهل گشت و گذار در کانال‌های تلگرامی و پیج‌های اینستاگرام برای شلف دیواری مد نظر خود هستید، می‌توانید کانال شلف دیواری تتیس مارکت را تلگرام و هم‌چنین پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

اگر تلگرام را روی دستگاه خود نصب دارید با زدن روی دکمه زیر در کانال شلف دیواری تتیس مارکت عضو شوید.

همچنین اگر اپلیکیشن اینستاگرام را روی دستگاه خود نصب دارید می‌توانید با زدن روی دکمه زیر وارد پیج شلف دیواری شده و آن را دنبال کنید.

همچنین می‌توانید مراحل زیر را برای جستجوی کانال تلگرام دنبال کنید.

از کجا شلف بخرم

برای پیدا کردن کانال کافیست آی دی کانال را در تلگرام جستجو کنید. آی دی: tetismarket

کانال شلف دیواری

همچنین می‌توانید همین ID را در اینستاگرام جستجو کرده و پیج شلف دیواری را دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.