چاپ طرح دلخواه روی دیوار با Printtex

4

پرینتر چاپ روی دیوار

اکثر افراد، به ویژه جوانان و نوجوانان دوست دارند نقاشی ابرقهرمان یا طرح فانتزی خیالی مورد علاقه خود را روی دیوار مقابل تخت خود بکشند. دستگاه نوآورانه Printtex، که به نوعی یک پرینتر دیواری محسوب می‌شود، می‌تواند به شما در پوست انداختن دیوار خانه‌تان از طرح و الگوهای قدیمی و خسته کننده کمک کند. این پرینتر قابلیت انتقال تصاویر دیجیتال، با امکاناتی بی‌پایان، را روی دیوار دارد. قاعده کلی کارکرد این دستگاه همانند پرینتر جوهر افشان بوده و دو سنسور هماهنگ برای محدود کردن منطقه چاپ استفاده شده است.

این دستگاه به وسیله لپ تاپ، تبلت یا اسمارت فون کنترل می‌شود و می‌توان طرح مورد نظر خود را روی آن آپلود و سپس روی دیوار چاپ کرد. چیدمان پرینتر و چاپ در داخل منطقه انتخاب شده و هر رنگ به صورت جداگانه چاپ می‌شود. حسگرهای موجود در لبه دستگاه، پرینتر را برای چاپ دقیق و درست راهنمایی می‌کنند. Printtex توانسته با استفاده هوشمندانه از تکنولوژی جوهر افشان دیوار را به عنوان یک ورق کاغذ برای چاپ مورد استفاده قرار دهد.

پرینتر چاپ روی دیوار

پرینتر چاپ روی دیوار

پرینتر چاپ روی دیوار

پرینتر چاپ روی دیوار

پرینتر چاپ روی دیوار

منبع

ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. احمد جامی می گوید

  باسلام چند وقتی است به شدت دنبال وسیله ای می گردم که بتواند چاپ عکس و منظره دلخواه را روی دیوار انجام بده ، در حال حاضر این دستگاه تولید انبوه شده و آیا می شود تهیه اش کرد اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه ممنون

 2. علیرضا می گوید

  با سلام و ادب خدمت شما
  بنده کار نقاشی و خطاطی روی دیوار انجام میدم
  لطفا قیمت و امکانات و محدودیت های دستگاه فوق رو معرفی کنید
  سپاسگزارم

 3. 30na می گوید

  لطفا قیمت و امکانات دستگاه رو بفرمایید

  1. وب نویس می گوید

   متاسفانه این دستگاه به صورت مفهومی طراحی شده و نمونه تجاری آن در بازار نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.