کیف و کاور 

هیچ محصولی در این شاخه وجود ندارد.

زیرشاخه‎ها

کیف هارد اکسترنال

کیف هارد اکسترنال برای حفاظت و نگهداری از هارد پرتابل شما ضروری است. کیف محافظ هارد اکسترنال با طراحی داخلی نرم و خارجی سخت و در برخی مدل‌ها همراه با ضربه گیر است تا به خوبی از هارد اکسترنال شما و در نهایت اطلاعات شما محافظت کند.

کیف تبلت

کاور و کیف تبلت علاوه بر محافظت از تبلت که جزو سرمایه‌ی هر شخص محسوب می‌شود، زیبایی و سادگی یکدستی را در مواقع عدم استفاده از تبلت به آن می‌بخشد. هم‌چنین قاب محافظ تبلت میتواند علاوه بر محافظت از تبلت آن را در حالت‌های بهتری برای استفاده قرار دهد.

کیف لپ تاپ

کیف لپ تاپ یکی از لوازم جانبی مورد نیاز لپ تاپ می‌باشد. از آن‌جایی که لپ تاپ به نوعی سرمایه شخصی هر فرد محسوب می‌شود؛ کیف لپ تاپ می‌تواند از این سرمایه در برابر آسیب‌های احتمالی محافظت کند.

کیف لپ تاپ علاوه بر نگهداری از لپ تاپ و سهولت در حمل و نقل آن، دارای فضاهای دیگری نیز هست که کاربر می‌تواند وسایل روزمره و ضروری و کاری خود را در آن قرار دهد. کیف لپ تاپ دارای سایزهای مختلفی است که بر اساس اندازه لپ تاپ باید انتخاب شود.

کوله پشتی لپ تاپ نیز علاوه بر نگهداری از لپ تاپ در برابر آسیب‌های احتمالی، حمل و نقل لپ تاپ را برای فرد بسیار راحت می‌کند. کوله پشتی لپ تاپ معمولا طرفدارهای خاص خود را، به دلیل جادار بودن و سهولت در جابه‌جایی، دارد. کوله لپ تاپ معمولا دارای فضاهای جانبی زیادی است که وسایل و اسناد مختلفی را می‌توان در آن قرار داد، هم‌چنین دارای ابعاد و اندازه‌های مختلفی است که باید بر اساس سایز لپ تاپ انتخاب شود.