لوازم جانبی مفید می‌توانند بسیاری از کارها را برای ما ساده‌تر، زیباتر و جذاب‌تر کنند. امروزه در دنیا لوازم جانبی در هر زمینه‌ای که بعضا اکسسوری نیز نامیده می‌شوند طرفداران زیادی دارد و شرکت‌ها در این زمینه بر سر افزایش کارایی، کیفیت و جذابیت وسایل خود با یکدیگر رقابت دارند.

اکسسوری زندگی 

هیچ محصولی در این شاخه وجود ندارد.

زیرشاخه‎ها

میز و مبلمان

میز و مبلمان خانگی از وسایل اصلی خانه‌های امروزی محسوب می‌شوند که در سرتاسر خانه از اتاق خواب تا آشپزخانه و پذیرایی استفاده می‌شوند. از جمله این وسایل می‌توان به میز کامپیوتر، میز تلویزیون، مبل کودک، میز کودک و تحریر اشاره کرد.

لوازم دکوری

لوازم دکوری از دیرباز زیبایی بخش منزل همه ما بوده است. وسایل تزئینی چوبی دکوراتیو و دست ساز الهام بخش حس طبیعت برای خانه‌های مدرن امروزی است. از وسایل دکوری می‌توان در اتاق خواب، اتاق نشیمن، بوفه و آشپزخانه بسته به کاربردشان استفاده کرد.

اسمارت واچ

اسمارت واچ (Smart Watch) یا ساعت هوشمند نوعی ساعت مچی است که علاوه بر نشان دادن زمان، توانایی نمایش و پردازش اطلاعات دیگری را نیز دارد. اسمارت واچ می‌تواند دارای دوربین، شتاب سنج، دما سنج، ارتفاع سنج، قطب نما، GPS، ماشین حساب، تقویم، صفحه لمسی و ... نیز باشد. اسمارت واچ و ساعت هوشمند از طریق وای فای و بلوتوث می‌تواند با دستگاه دیگر ارتباط برقرار کند.